ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ چهارشنبه ۴ اسفند
معاونت پژوهشی و برنامه ریزی اداره پشتیبانی و خدمات معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی
صفحه اصلی
English
1395/05/07 کد خبر: 18056 دكتر عليرضا كاظمي: ركن اصلي پروژه  مهر، توزيع كتب درسي مي باشد
با حضور دكتر كاظمي ،معاونت توسعه مديريت و پشتيباني، در جلسه هم انديشي و تجليل از نمايندگان كتابرساني استان خراسان رضوي مطرح شد....
دكتر عليرضا كاظمي: ركن اصلي پروژه مهر، توزيع كتب درسي مي باشد
جناب آفاي دكتر كاظمي ،معاونت توسعه مديريت و پشتيباني، در جلسه هم انديشي و تجليل از نمايندگان كتابرساني استان خراسان رضوي توزيع كتب درسي را ركن اصلي پروژه مهر دانستند.
جناب آفاي دكتر كاظمي ،معاونت توسعه مديريت و پشتيباني، در جلسه هم انديشي و تجليل از نمايندگان كتابرساني استان خراسان رضوي توزيع كتب درسي را ركن اصلي پروژه مهر دانستند. وي ضمن اعلام كسب رتبه اول توزيع كتب درسي در كشور توسط كتابرساني خراسان رضوي براي دومين سال متوالي ، اين مهم را حاصل تلاش مستمر و پيگيري هاي نمايندگان كتابرساني دانست.
وي افزود ، امسال اجراي سامانه الكترونيكي ثبت نام كتب درسي يك موفقيت و گام موثر در راستاي تحقق توسعه دولت الكترونيك و شهروند الكترونيك بوده و درخواست كرد كه با پيگيري و دقت نظر نمايندگان كتابرساني ، نقايص كار به حداقل رسيده و شاهد موفقيت و كسب رتبه در اين خصوص باشيم.
آقاي دكتر كاظمي توزيع بيش از 15ميليون جلد كتاب و CD آموزشي در سال گذشته و توزيع 10درصدي كتب پيش دانشگاهي 1 در سال 95 و نظارت بر عملكرد كتابفروشي هاي استان را از جمله موفقيت هاي اين دوره بيان داشتند
تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی می باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal